Apie mus

“CONSTRUCT” – sėkmingai veiklą vystanti įmonė, vykdanti statybos rangovo funkcijas bei suteikianti visas su statyba susijusias paslaugas.

 

Bendrovės veikla grindžiama principu - verslo rezultatai – neatsiejami nuo atliekamų darbų kokybės. Todėl sąžiningai vykdydami įsipareigojimus, siūlydami brandžius statybų sprendimus ir plėtodami ilgalaikį bendradarbiavimą, kuriame aukštesnės kokybės aplinką verslui, visuomenei, nepamiršdami kiekvieno iš Jūsų.

 

Įmonės tikslas – suteikti Užsakovams kvalifikuotą pagalbą įgyvendinant statybos projektus, užtikrinant nustatytų terminų laikymąsi bei aukščiausią kokybę už prieinamą kainą. Taigi, mūsų bendravimas su Užsakovais prasideda nuo pagalbos ruošiant projektą teikimo iki objekto pripažinimo tinkamu naudoti organizavimo bei garantinių įsipareigojimų vykdymo.

 

Verslo sėkmės garantas - tinkami žmonės. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos, ne vienadienę darbo patirtį turintys darbuotojai, kurie yra dalyvavę statant ir vykdant didelės apimties projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio valstybėse. Tad darni komanda, taip pat sukaupta patirtis yra didžiausia mūsų vertybė, sudaranti sąlygas pasiekti geriausių rezultatų bei palankiausių klientų vertinimų.